Opublikowany: 01/06/2023

Członkostwo indywidualne ESAIC

PTAiIT_Logo_800x400

Zgodnie ze statutem European Society of Anaesthesiology and Intensive Care (ESAIC) oraz Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii (PTAiIT), wszyscy aktywni członkowie PTAiIT bez dodatkowych kosztów mogą zostać członkami ESAIC (tak zwani "individual society members"). Aby pozostać individual society members konieczne jest przekazanie przez Zarząd Główny PTAiIT do władz ESAIC następujących informacji o każdym członku: imię i nazwisko, data urodzenia, e-mail, tytuł oraz obywatelstwo. Po przekazaniu tych danych ESAIC wyśle ​​poszczególnym członkom list powitalny z prośbą o uzupełnienie swojego profilu i wyrażeniu zgody na otrzymywanie wiadomości. Dopiero po wykonaniu powyższych czynności staną się Państwo pełnoprawnymi individual society members i będą otrzymywali informację od ESAIC. Raz wykonana procedura rejestracji individual society members zapewnia aktywne członkostwo na okres dwóch lat kalendarzowych.

 

Prosimy, aby ankietę wypełnili tylko aktywni członkowie PTAiIT, którzy nie zrobili tego w 2022 i w styczniu 2023 roku.

W przypadku chęci pozostania individual society members z jednoczasowym wyrażeniem zgody na przekazanie przez Zarząd Główny PTAiIT niezbędnych danych do ESAIC prosimy o wejście w poniższy link. Wówczas nastąpi przekierowanie do ankiety, którą należy uzupełnić niezbędnymi Państwa danymi. Następnie, po wyrażeniu zgód administracyjnych należy wysłać ankietę do Zarządu Głównego PTAiIT (przesłanie nastąpi automatycznie po naciśnięciu przycisku "prześlij").

Ze względu na ograniczenia czasowe nieprzekraczalny termin uzupełnienia i wysłania ankiety mija 25.06.2023 roku (godz. 23:59). Po tym terminie przesłane ankiety nie zostaną przekierowane do ESAIC.